• Новак
DHYLYXGS домашно Милениче Не-токсични Слама Плетен Дрво Блок Џвакање Гризе Виси Замав Играчка Птичји Кафез Додатоци(L)

DHYLYXGS домашно Милениче Не-токсични Слама Плетен Дрво Блок Џвакање Гризе Виси Замав Играчка Птичји Кафез

DEN 374.16

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од слама плетен и дрво блок материјал, безбедно и отпорност на залак, заштита на животната средина и нетоксичен.Светла и колоритна на птица играчка, привлекување на птици да си играат на тоа за долго време.Тоа може да се користи како птица гризе играчка и може да се користи и како птица остатокот стои рамка.Опремени со кука, лесно да го инсталирате, ја обеси во кафез или каде сакате да ги зачувате простор.Како декорација за птичји кафез, погоден за сите видови на птици и папагали.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Птица Играчка Материјал : Слама Плетен + Дрва + Памук Јаже Боја : Како на Слики Прикажани Факултативна Големина : S, L Type Weight Size(cm/inch) S82g29x15x1/11.42x5.91x0.39 L131g34x20.5x2/13.39x8.07x0.79 Пакет Листа : 1 x Слама Плетен Птица Играчка Забелешка : за Декорација случаен боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како ваку�

DEN 959.76

TEHAUX Мушка Сликарство Алатка Кутии Фиоки Садовите за Складирање Пластовидно Занает Складирање Организаторите

Уредни и markable. Големина : 16.Една машина со повеќе функции.На фиока за складирање кутија може да се изград�

DEN 908.40

Дрвја И Лагуна Водопад Фризура Нос, Коса Стилист Професионални Салон Кејп Фризура Gown, Сечење Берберот Фризерски

Ова губење на кејп се дише,издржлив,отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и �

DEN 575.76