• Новак
Фишер UltraCut FBS II 6x55 М8/M10 Тешки Бетонски Завртка (Пакување од 100), Завртки со Внатрешен Навој за Прикачување во Санитарните, Греење и Клима Области

Фишер UltraCut FBS II 6x55 М8/M10 Тешки Бетонски Завртка (Пакување од 100), Завртки со Внатрешен Навој за Прикачување

DEN 758.40

Достапност
Достапно за нарачка

546401), виткање кутија со завртки (пакување од 100).Следните прилагодување е можно до два пати, додека променливата завртка длабочина им овозможува максимална флексибилност при прилагодување на носивост.Прилагодување завртка обезбедува најдобри резултати на сите времиња кога приложување не-товарот системи како цевка шини, конкретни шупливи тавани и монтажа шини.Фишер – иновативни решенија. 6 x 55) за моќен инсталација на греење и санитарни област на Фишер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат