• Новак
uxcell Vernier Caliper 10cm 4 Инчен Метрички Мини Двојна Скала Пластични Владетел Мерење Алатка 2 парчиња

uxcell Vernier Caliper 10cm 4 Инчен Метрички Мини Двојна Скала Пластични Владетел Мерење Алатка 2 парчиња

DEN 155.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Пластика; Мерен Опсег : 0-100mm / 0-4",.Прецизноста на оваа vernier caliper е од 0.01 mm.Одговара за carver, техник, механички мајсторот.Функции : внатре/надвор мерења на локации, кои речиси и да ги исполнува сите основни прецизност на мерење потреби.Иако дигитални дебеломер се лесни за читање, vernier дебеломер се повеќе од сигурен!Ова е причината зошто vernier дебеломер и dial оние кои сеуште постојат по дигитален оние појави.Карактеристики : Материјал : Plastic Measuring Опсег : 0-100mm / 0-4"Вкупната Големина : 116x32.5x6mm Карактеристики : прецизност на овој vernier caliper е од 0.01 mm.Одговара за carver, техник, механички мајсторот.Функции : внатре/надвор мерења на локации, кои речиси и да ги исполнува сите основни прецизност на мерење потреби.Иако дигитални дебеломер се лесни за читање, vernier дебеломер се повеќе од сигурен!Ова е причината зошто vernier дебеломер и dial оние кои сеуште постојат по дигитален оние појави.Пакетот Вклучува : 2 x Vernier Caliper.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како ваку�

DEN 959.76

Дрвја И Лагуна Водопад Фризура Нос, Коса Стилист Професионални Салон Кејп Фризура Gown, Сечење Берберот Фризерски

Ова губење на кејп се дише,издржлив,отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и �

DEN 575.76