• Новак
USDA Органски рицинус за Трепки и Веѓи - Сите Природни Ладно-цедените рицинус Eyelash Раст Серум со Маскара Цевка - Рициново Масло Веѓа Раст Серум Eyelash клима уред Lash Зголе?

USDA Органски рицинус за Трепки и Веѓи - Сите Природни Ладно-цедените рицинус Eyelash Раст Серум со Маскара

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Размислете за вашето време вредни?Воопшто не го отпад чистење капе рицинус dropper шишиња s тешко да го користите четки за еднократна употреба, бидејќи тие ги собереш премногу масло и тие се дебели мрсна хаос за да се чисти и да ги чува.Вртење на она што треба да биде една минута рутина за примена на нафта на вашиот веѓите и трепките во 5 - 10 минути работата, а кој има таков вид на трпение пред спиење?.Нашите двојна заврши eyelash и веѓа раст масло цевка е специјално дизајниран да биде лесен, брз s совршен за секој кој не сакате да се справи со дебел, мрсна хаос или дознаам како да се продавница се користи за еднократна употреба четки кои ќе собира прашина и бактерии ако се остави без покритие.Кога се чуваат правилно, рицинус, има рок на траење од околу 18 месеци.Нашите 10ml цевки трае во просек, околу 5-6 месеци со секојдневно користење.Многу луѓе кои се заврши купување на поголем dropper шише за трепките и веѓите мислам дека тие се добивање на подобра работа, но многу пати тие ќе не ги користат поголемиот дел од шише пред да истече и уште имаат да се справи со нервози и мензи, кои доаѓаат од dropper шише употреба.Ако планирате да го користите поголеми количини на рицинус на dropper шише може да биде одлична опција!Но, ако вашата главна употреба ќе биде за трепки и веѓа спаси себе си на време и да се расправаме и да ги избереме нашите сопствени двојна заврши цевка наместо тоа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како ваку�

DEN 959.76