• Новак
Време Присуство на Часовникот Температурата на Телото Мерење на Динамички Лице Лицето Признавање WiFi TCP/IP Не Времето на Контакт Присуство и Контрола на Пристап Сист

Време Присуство на Часовникот Температурата на Телото Мерење на Динамички Лице Лицето Признавање WiFi TCP/IP

DEN 2260.80

Достапност
Достапно за нарачка

*Инфрацрвена не контакт термометар лице за препознавање на температурата на телото систем за следење. *Меѓународна водечка ултра-висока брзина на лицето признавање алгоритам. *Поддршка точни лице за препознавање и споредба кога носат маски. *Поддршка на човековите температурата на телото откривање и температура на екранот.Најдобра температура откривање на далечина е 0.5 m, најдалеку е 1m, и грешка е 0.5 ℃.Поддршка и автоматско температура алармот, второ ниво детекција на брзина, а во реално време извоз на присуство на температурата на мерни податоци.IR Инфраред Лице за Препознавање на Температура, Мерење на Контрола на Пристап Систем*Ноќ визија инфрацрвена боја двојна камери*оригиналниот крст-за појавување на технологијата може да се реализира во живо на детекција, се елиминира со фотографии и модел напади*Материјал : PC+игла процес + огледало површина технологија, ергономски дизајн*4.3 инчен екран на допир *Поддржува интер-мрежа конекција преку портали.*Совршен баланс на ДАЛЕКУ&FRR.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат