• Новак
HOBEKRK Тело Перници за Возрасни лица со Маска за Спиење и Седење До Нап Перница Деца за Статистика и Биро Основното Училиште Студентски Паузата за Ручек Канцеларија У

HOBEKRK Тело Перници за Возрасни лица со Маска за Спиење и Седење До Нап Перница Деца за Статистика и Биро

DEN 2279.76

Достапност
Достапно за нарачка

*КАРАКТЕРИСТИКИ : прилагодлива висина / повеќе спиење позиции / доаѓа со складирање торба за лесно складирање, може да се стави директно во училиште торба / дното не се лизга дизајн / ергономија. *ПОГОДЕН ЗА ПУБЛИКАТА : Овој нап перница е погодна за студентите, вработените и оние кои сакаат да се земе нап.Се користи како дополнителна поддршка при работа во училница или канцеларија. *Да се ОБЕЗБЕДИ ПОВЕЌЕ СПИЕЊЕ ПОЗИЦИИ : Поддршка за повеќе спиење позиции.Нема притисок на лицето, поддршка на главата и заштита на цервикален ' рбет.Интервентниот дизајн, без притисок на раката.Ергономија, решавање на проблемот на спиење, и да се заштити лицето и очите без притискање на рацете. *Крпа покрие дизајн го прави полесно да се размонтираат.дамка отпорни и лесно да се чисти. *ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail.Тоа ќе се реши во рок од 12 часа.ОПИС : nap перница е ергономски дизајниран за заштита на цервикален ' рбет, вратот и рамениците.Студентот канцеларија нап перница мултифункционален вертикална преносни бавно rebound SPECIFICProduct име : нап pillow Size : 28x28x15cm (мал) 32x32x18cm (големи)е Применливо простор : office област, classroom Product карактеристики : прилагодлива висина / повеќе спиење позиции / доаѓа со складирање торба за лесно складирање, може да се стави директно во училиште торба / дното не се лизга дизајн / ергономија Дупка дише дизајн : дишат непречено без nap Compatible со човечки сон агол : 35 степени височина агол и висина 15см, криви површината растера сила, научни висина поддршка, раководител повеќе природни pillow Pillowcase ткаенини : плетени дише платно (2% најлон 6% spandex 92% полиестер влакна)Дното материјал : не се лизга material Filling : шупливи памук (100% полиестер влакна)ПАКЕТ CONTENTS1 *Нап Pillow TIP : Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви одговори што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат