• Новак
Makita Т-00424 1-1/4-по 15-Инчен СДС Max Малку

Makita Т-00424 1-1/4-по 15-Инчен СДС Max Малку

DEN 1152.24

Достапност
Достапно за нарачка

4 Машина технологија за намалена триење и брзо прашина отстранување.Централната водечки акција за точни дупки.Конструирана за намалување на вибрации и бучава емисии.Посебно влијание одделение карбид.Од Производителот 1-1/4-by-15-Инчен СДС Max Малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TEHAUX Мушка Сликарство Алатка Кутии Фиоки Садовите за Складирање Пластовидно Занает Складирање Организаторите

Уредни и markable. Големина : 16.Една машина со повеќе функции.На фиока за складирање кутија може да се изград�

DEN 908.40