• Новак
Cambro 1722CBR110 Cambox 17 X 22 Регал Црна Случај на 12

Cambro 1722CBR110 Cambox 17 X 22 Регал Црна Случај на 12

DEN 5421.60

Достапност
Достапно за нарачка

Високи перформанси ABS автобус кутија за секојдневна употреба.Машина за миење садови безбедно.NSF наведени.Земја на потекло : сад.На Регал Автобус Кутија е one-stop warewashing решение за bussing, чување и транспорт со Cambro квалитет на дизајн.Направени од дамка и отпорен на гребење ABS, ова трајни автобус кутија е идеална за ресторани и хотели.Достапни во широк спектар на големини за да се приспособат на јадења од сите облици.Комерцијални машина за миење садови безбедно за дополнителна леснотија за да се исчисти.На Кралска збирка е висок калибар, долготрајни опција за било foodservice операција!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат