• Новак
Пирс Installer Брод дупчалка со спирална бургија Дрво Малку со Патентирана Круг Навој Шупливи Совет месо тело, 1/2-Инчен x 17-Инчен Должина

Пирс Installer Брод дупчалка со спирална бургија Дрво Малку со Патентирана Круг Навој Шупливи Совет месо тело,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ на Еден Поттикне Брод Augers е без brainer да го користите и висока во однос на перформансите.Овој производ е произведен во Обединетите Членка на Америка/ Кина. 17" должина, 1/2" дијаметар.Дупка во (ВРВ) центар на заоблени .32 навој flute, го прави лесно да се повлече RG-6 коаксијален кабел со конектор притиснете на коаксијален кабел за побрзо инсталација преку ѕидови, подови, плафон.Пенетрација е побрзо, остава чист излез дупка низ дрво, base, винил поврзани во RG-6 коаксијален кабел, инсталации, Продолжен flute точни пенетрација.Пирс Installer Еден Поттикне Брод Augers 17" должина, 1/2" дијаметар, е-оди да се избере за специјализирани алатки, како што се патентирани .32 заоблени навој flute вежба малку.Нашите уникатни производи нудат неверојатен квалитет и стабилност во секое време можете да ги користите.Ние се гордееме на интегрирање на патентираната технологија во рамките на нашите производи, како што се нашите популарни вежба бити, која може да се пофали придобивките како што се зголемена продуктивност, мулти-цел употреба, тоа е време чувар, поради неговата ефективна изгради и дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат