• Новак
DC Comics Момчиња Зелена Фенер Логото Качулка

DC Comics Момчиња Зелена Фенер Логото Качулка

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

70% Памук, 30% Полиестер.Официјално лиценцирани производи, со сите овластен носител на лиценца брендирање, пакување и означување. 280gsm тешки-тежина облека, совршен за чување на топло.Двојно ткаенина хауба, без нерешено кабелот во согласност со Европското законодавство и предниот џеб торбичка.Ве молиме проверете ја вашата големината за да се избегне разочарување.Нашата официјална големина упатство може да се најде како на сликата на овој оглас.Ве молиме погледнете ги овие димензии и опис, НЕ било други големина водич.Ако се двоумите, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате.Официјално лиценцирани стоки.Ова парче на официјално лиценцирани DC Comics стока е направен од 80% памук, 20% полиестер се вклопуваат, и доаѓа брендирани со вратот етикета и замав ознаката за да ја докаже својата автентичност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат