• Новак
atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Panasonic HC-V210 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на FX Заштитник Филм (3X)

atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Panasonic HC-V210 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Анти-шок : Високо шок-апсорбирање ефект благодарение на интегриран TPU апсорбер слоеви.Материјалот ви помага да ја заштитите стакло површината на вашиот уред од влијае објекти.Чисти и лесно installation Can лесно се монтира и repositioned поради сува монтажа.Додаток@Foli X - произведени во Германија *** Стрес - и балон-бесплатна инсталација на Екранот Заштита Филм поради оптимизиран леплив слој - совршен држете се отстранува без да остават остатоци.На Екранот Заштитник го намалува ризикот од екранот кршење на минимум. Анти-рефлективен ефект се должи на фино мет површината.Значително подобрување на читливост на екранот кога работат во сончева светлина и под силни извори на светлина.FX-Antireflex Заштитник Филм : Отсјај-бесплатно, шок-апсорбирање, совршено се вклопуваат и се компатибилни со Panasonic HC-V210.Отпечатоци од прсти на екранот може да се намали со Екран Заштитник.Обемот на испорака• 3 x FX-Antireflex Екран Заштита Филм компатибилен со Panasonic HC-V210• ткаенина за чистење• инсталација на алатката (squeegee)• Прашина смена налепница• Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (на пр.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Остатоци-бесплатно отстранување.Во исто време, на слој на Заштитник Филм обезбедува сигурна заштита од гребнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат