• Новак
CA0266 Храна и Пијалок Лесна Кожа Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Големина (18mm)

CA0266 Храна и Пијалок Лесна Кожа Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Големина (18mm)

DEN 655.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Vivoactive 4 S, Vivomove 3 S Големина (18mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0266 Храна и Пијалок Лесна Кожа Smart Watch Бенд Рака За Garmin Vivoactive 4 S Vivomove 3 S Големина (18mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат