• Новак
СЕКОГАШ БРАДА начин на ЖИВОТ Свиња Наежвам Брада Четка, 1 КТ

СЕКОГАШ БРАДА начин на ЖИВОТ Свиња Наежвам Брада Четка, 1 КТ

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% ЕТНИЧКИ СОБРАНИ СВИЊА ВЛАКНАТА - само најдобро, тоа му треба одговорен однос извори влакната се избрани за нашите четки.Без синтетички, пластика или најлон влакната.МЕКА УШТЕ ФИРМА - совршен наежвам сила, доволно мека за чувствителна кожа уште само цврсти доволно да навлезат дури и најдолгиот на брада.ПРИРОДНИ КРУША ДРВО РАЧКА - убава природна дрво жито, секој четка е уникатен.ЛЕСНО ДА се ОДРЖИ СО ПРСТ РЕЦКИ - добиете совршена контрола, со лесен прст костец на двете страни на справи.КЛУЧОТ ЗА ЗДРАВ БРАДА - да користите нашата четка за да разлиствам кожата и да ги отстраните било сува кожа што има акумулирано, исто така, помага да се зголеми циркулацијата на крвта, што резултира со поздрав раст на косата на лицето.Што може да биде повеќе машки отколку четкање на вашата брада со чиста дива свиња влакната?Оваа четка овозможува длабока и invigorating ефект, тоа не може да се постигне со чешли.Овие средна сила влакната ќе разлиствам кожата под брадата да се овозможи подобар проток на крв да се корените на лицето коса, во суштина овозможувајќи за подобар раст.Наежвам висина : 7/10" - се Справи со должина : 4 3/4" - се Справи со ширина : 2.5" Поволности : - 100% етнички собрани влакната - Средна сила за да се овозможи голема exfoliating способности за кожата под брадата - Свиња наежвам четки помогне да се шири низ природни масла, овозможувајќи за повеќе условени и секако поздрав брада - Прст рецки на страната на круша дрво рачка за да се овозможи лесно грчевито држејќи се Упатствата за употреба : Четка преку брада и надолу за да ја кожата со кружни движења.Најдобри резултати се постигнуваат кога се користат по примена Секогаш Брада начин на Живот чешлање брада производи.Се препорачува за миење на забите два пати на ден (наутро и пред спиење) за да ви дозволи за помек и поздрав брада.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат