• Новак
Бали женска Двојно-поддршка на Жица за Слободни Градник #3820

Бали женска Двојно-поддршка на Жица за Слободни Градник 3820

DEN 1282.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тело : 91% Најлон, 9% Spandex; Првенство : 88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Прилагодливи затворање.Рака Мие Само.Двојно обложени, безжични, се водат чаши нудат одлични лесна обликување и поголема затемнетост.Прилагодливи ремени.Тонски вез, на предниот центар.Се водат микрофибер страни за удобност.Леотар назад спречува ремени од лизгање и да се минимизира испапчен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат