• Новак
Amosfun 2 парчиња Полжав Figurine Керамички - Минијатурни Полжав Украс - Минијатурни Мачки Minifigures Еднорог Фигурини Оркестарот Figurine -Чај Маса Украс Мини Ретро Креативни -Орк?

Amosfun 2 парчиња Полжав Figurine Керамички - Минијатурни Полжав Украс - Минијатурни Мачки Minifigures Еднорог

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со премиум материјалот со одлична изработка,- трајни и уникатен.Совршен за чај маса и десктоп украс или декоративни - додатоци, итн.Специјални и креативна форма, роман и модерен, прекрасно -декоративни материјали.Може да се направи специјален подарок со овој креативен украс за вашите пријатели и семејството.Таписерии изработка и издржливи, одличен квалитет, стилски изглед,- деликатна и роман.опис Дали сакате да ги красат маса врвот, градина или балкон?Оваа старомодна керамички полжав статуата ќе биде одлична декорација за вашиот дом.Направени од високо - квалитетни материјали, издржливи.Ние веруваме дека кога ќе го видиме, тоа ќе додадете повеќе забава во вашиот живот.На изработка е прецизен, линии се мазни, и на изглед е природна и нежна.функција - Боја : како што е прикажано во сликата - Материјал : Керамички Големина : 5. 60 X5. 20 X2. 00cm/ 2. 20 X2. 04 X0. 79in - Направен од високо - квалитетни материјали, со одлична изработка, трајни и уникатни карактеристики.- Совршено кафе на маса и десктоп украси или декоративни додатоци итн - Посебни и креативни форми, роман и модерен, исклучителна украсни предмети.- Исклучителна изработка и издржливи квалитет, стилски изглед, таписерии и роман.- Можете да ја користите оваа креативна декорација да се направи специјален подарок за вашите пријатели и семејство.- Боја : кафе.- Големина : 5. 6x5. 2cm.Пакет се Вклучени 2 x декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат