• Новак
Г-дин Пен - Заострен Сензорни Прстени, 10 Парчиња, Стрес Олеснување Fidget Сензорни Играчки, Fidget Прстени, Fidget Прстен за Вознемиреност, Стрес Олеснување Прстени, Massager за Fi

Г-дин Пен - Заострен Сензорни Прстени, 10 Парчиња, Стрес Олеснување Fidget Сензорни Играчки, Fidget Прстени,

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува 10 Парчиња Заострен Сензорни Прст Прстени Во Различни Бои.Направени Од Добри Квалитетни Нерѓосувачки Челик Со Елоксирани Слој, Трајни, Еднократно, Рѓа-Доказ И Не Е Лесно Да Исчезнат.Овие Масажа Прстени Може да ја Намали Вознемиреноста, го Намалите Стресот, Да се Промовира Циркулацијата на Крвта На Прст, До Одреден Степен, Многу Погодна За Студенти, Канцеларијата на Работниците, итн.Овие Масажа Прстени Може да ја Намали Вознемиреноста, го Намалите Стресот, Да се Промовира Циркулацијата на Крвта На Прст, До Одреден Степен, Многу Погодна За Студенти, Канцеларијата на Работниците, итн.Овие Масажа Прстени Може Да Ја Намали Вознемиреноста, Го Намалите Стресот, Да Се Промовира Циркулацијата На Крвта На Прст, До Одреден Степен.Направени Од Добри Квалитетни Нерѓосувачки Челик Со Елоксирани Слој, Трајни, Еднократно, Рѓа-Доказ И Не Е Лесно Да Исчезнат.Студентите, Канцеларијата на Работниците, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат