• Новак
Докинг Станица Тип C Центар 8-во-1 USB HDMI Лаптоп Мулти-Функција Конвертор Адаптер Докинг Станица, 4.17x1.97x0.67in

Докинг Станица Тип C Центар 8-во-1 USB HDMI Лаптоп Мулти-Функција Конвертор Адаптер Докинг Станица, 4.17x1.97x0.67in

DEN 2229.60

Достапност
Достапно за нарачка

Типот-c интерфејс за проширување на лаптоп или мобилен телефон (кој поддржува видео излез) е поделена на 8 за леснотијата на користење.Интерфејс тип : PD полнење port + USB3.0*3 + ТФ-картичка читателот + SD читач на картички + HDMI + Gigabit мрежна картичка.USB ТИП-C интерфејс, исто така, има голем број на функции, во прилог на основните пренос на податоци, исто така, полнење и видео излез.Овој конвертор исто така може да поддржува HDMI/VGA/USB ХАБ и полнење пристаништето во исто време.Поддршка HDMI интерфејсот 4 K*2К резолуција.Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Материјал : алуминиум легура Производ големина : околу 106*50*17mm/4.17*1.97*0.67 во Интерфејс тип : PD полнење port + USB3.0*3 + ТФ-картичка читателот + SD читач на картички + HDMI + Gigabit network картичка Пакет Листа : 1 * Конвертор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат