• Новак
Вино Чилер-3-во-1 Нерѓосувачки Челик Вино Шише Кулер Стап Ладилник со Aerator и Pourer Decanter за Пиво Виски Коктели

Вино Чилер-3-во-1 Нерѓосувачки Челик Вино Шише Кулер Стап Ладилник со Aerator и Pourer Decanter за Пиво Виски

DEN 1752.00

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧЕН ИЗБОР-Нашето вино чилер е одлична за партии, уникатен роденден подароци, прослави и празнична сезони;Идеален да го донесе заедно за кратко патување, кампување и отворено picnicking. 3 ВО 1 ДИЗАЈН-Нашата 3 во 1 шише вино чилер со капе-слободен pourer и aerator функција ќе го задржи вашето пред-ладење вино на оптимална пиење температура.Што ќе ви овозможи да уживате во чаша совршен разладени вино во оптимална температура.БЕЗБЕДНО И DEUSABLE - Храна-одделение од нерѓосувачки челик студ вашиот пијалоци без растворот се обезбеди чиста арома на вино.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ-По чистење на продавница за вино чилер род во фрижидер за околу 2-3 часа.Потоа подготвен да им служи, едноставно внесете го чилер во вашиот шише вино за околу 15 минути.СОВРШЕН ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ 1 Година Гаранција и 90 дена Гаранција за враќање на парите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат