• Новак
Massel 7 е Зеленчук Акции Коцки - Засади ја Заснова, Ниска FODMAP & Глутен-Бесплатно, 35g x 10 Парчиња

Massel 7 е Зеленчук Акции Коцки - Засади ја Заснова, Ниска FODMAP & Глутен-Бесплатно, 35g x 10 Парчиња

DEN 399.12

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАКТЕН - Нашите корисна џеб големина седум пакет на глутен-бесплатни акции коцки се совршени како брз здрава ужинка за луѓето во движење.УВЕРЕНИЕ НИСКА FODMAP - Сите Massel 7 е Коцки се овластени Ниска FODMAP од Monash University.На РАСТЕНИЈАТА врз ОСНОВА - Сите Massel производи се Растителна Основа.ПАЗАРОТ ЛИДЕРИ - најпопуларните коцки на Австралискиот пазар, Massel 7 дојде во вкусни зеленчук, пилешко "стил" бујон и говедско месо "стил" компресиран акции коцки.АЛТЕРНАТИВНА УПОТРЕБА - Прави здрави и хранливи ниски хидрати 3pm закуска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени�

DEN 859.20

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

TECI Бања Една Крпа Кука за Кујна, Туш Тешки Облека Кука,Крпа,Тешки Современа Декоративни Круг Единствена Облека

Минималистички Дизајн : Едноставен, но елегантен моделирање, круг куки може да одговара на различни диз�

DEN 575.76