• Новак
Женска костими за Капење) за Жени Атлетик бански костуми perfect Две Парче бански костуми perfect Спортски Оглавник костими за капење) за Жени

Женска костими за Капење) за Жени Атлетик бански костуми perfect Две Парче бански костуми perfect Спортски

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

⇒ Материјали : Најлон & Spandex.Лесен и доволно еластичност.Скромни стил бански костуми perfect за сите женска и совршен за вода активности. ⇒ Дизајн : Женска две парче бански костуми perfect, оглавник V деколте/ прилагодливи ремени/отстранлив им помогнам на спортски градник/висок квалитет boyshort дното, да ви даде нова бански костуми perfect искуство. ⇒ Функција : Ретро цветни печати, длабоко V деколте врвот со исклучителна печати шема, покривање на вашето тело и поддршка на вашите гради добро.Спортски стил направи да се чувствувате слободно, подобро да уживаат во спортови на вода. ⇒ Прилики : Стилски & поставен бански костуми perfect погодна за многу прилика.Пливање, сурфање , атлетик вода активности, beachwear, базен, СПА, солариум.Исто така добар избор за меден месец и жените пријатели подарок. ⇒ Лето од Суштинско значење : Дали пливање во базен или нуркање, нашите бански костуми perfect е одличен избор.Покрај тоа, две парче поставува може да се направи повеќе привлечна, кога ќе одат на плажа партија, или да се игра плажа спорт, како што се, одбојка на плажа, фудбал на плажа и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76