• Новак
Сијалица Форма Pipette - Класа А - Боја Кодирани Волуметриски Pipette - Borosilicate Стакло-Пакет од 6 (5 mL)

Сијалица Форма Pipette - Класа А - Боја Кодирани Волуметриски Pipette - Borosilicate Стакло-Пакет од 6 (5 mL)

DEN 1151.52

Достапност
Достапно за нарачка

Постојат многу различни големини за да изберете од.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Направени од високо borosilicate стакло, висока јачина, киселина и алкално на корозија, висока температура отпор.ДОБРО ПРОИЗВЕДЕНИ - Секој производ е внимателно дизајниран од страна на тим на лабораторија професионалци и искусни инженери.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Со pipette треба да се печете со вода и печете веднаш по употребата и се става на pipette држачот.APPLICAITION - се Користи за течни трансфер, екстракција и така натаму течности, за на училиште, лаборатории, истражувачки институции и повеќе.Сијалица Форма Pipette - Класа А - Боја Кодирани Волуметриски Pipette - Borosilicate Стакло-Пакет од 6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат