• Новак
CTCAUTO Вози Вратило Центар за Поддршка на Превозникот Имајќи Вклопуваат за Тојота 2000 до 2006 година Тундра 1993-1998 T100 1995-2012 Такома

CTCAUTO Вози Вратило Центар за Поддршка на Превозникот Имајќи Вклопуваат за Тојота 2000 до 2006 година Тундра

DEN 1584.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилност - Вози Вратило Центар Имајќи вклопуваат 1993-1998 за Тојота T100 1995-2012 за Тојота Такома 2000-2006 за Toyota, Тундра.Зошто да Изберете Нас - Ние имаме јасна и длабоко разбирање на авто делови за да ја намали вашата загриженост, и да се осигура дека тоа совршено се вклопува во вашиот автомобил.Одговара за 2004-2012 за Тојота Такома База на Екипажот Кабината Пикап 4-Врата 2006-2012 за Тојота Такома База на Продолжена Кабина Пикап 4-Врата 1995-2012 за Тојота Такома База Стандард Кабината Камионот 2-Врата 2001-2012 за Тојота Такома Пред Тркач Crew Кабина Пикап 4-Врата 2004-2010 за Toyota, Тундра Ограничен Crew Кабина Пикап 4-Врата 2007-2010 за Toyota, Тундра Ограничена Проширена Crew Кабина Пикап 4 Врата за 2009-2010 година за Toyota, Тундра People Crew Кабина Пикап 4 Врата за 2009-2010 година за Toyota, Тундра Platinum Продолжен Crew Кабина Пикап 4-Вратата 2004-2010 за Toyota, Тундра SR5 Crew Кабина Пикап 4-Врата 2007-2010 за Toyota, Тундра SR5 Продолжен Crew Кабина Пикап 4-Врата 2001-2005 2007 година за Toyota, Тундра SR5 СТАНДАРД Кабината Камионот 2-Врата 2006-2012 за Тојота Такома Пред Тркач Продолжена Кабина Пикап 4-Врата 2006-2012 за Тојота Такома X-Тркач Продолжена Кабина Пикап 4-Врата 1999-2010 за Тојота Такома Пред Тркач Стандард Кабината Камионот 2-Врата 2005 2008-2010 за Toyota, Тундра База на Екипажот Кабината Пикап 4-Врата 2008-2010 за Toyota, Тундра База Продолжи Crew Кабина Пикап 4-Вратата 2000-2010 за Toyota, Тундра База Стандард Кабината Камионот 2-Вратата од 2000 до 2006 година за Toyota, Тундра Ограничена Проширена Кабината Пикап 4-Вратата од 2000 до 2006 година за Toyota, Тундра SR5 Продолжена Кабина Пикап 4-Врата 2005 година за Тојота Такома База на Продолжена Кабина Пикап 3-Врата/Пред Тркач Продолжена Кабина Пикап 3-Врата/X-Тркач Продолжена Кабина Пикап 3-Врата 2005 година за Toyota, Тундра База на Продолжена Кабина Пикап 4-Врата/Ограничена Стандард Кабината Камионот 2-Врата 1995-2004 за Тојота Такома База на Продолжена Кабина Камионот 2-Вратата Пакет Includes1 Парче Вози Вратило Центар Имајќи.Лесна инсталација - за Според OE стандард производство, да се обезбеди совршено се вклопуваат, лесно да го инсталирате, директна замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76