• Новак
Berkley Молња Мраз Риболов Комбо, Црна, Сива, 28 - Среден Светлина - 1pc

Berkley Молња Мраз Риболов Комбо, Црна, Сива, 28 - Среден Светлина - 1pc

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 имајќи систем.Лесни пренесен алуминиум гајтанот.Продолжен ролна матични за царинење, а носи ракавици.Еден допир расклопна ролна се справи.Ладно опрема смазка.На Berkley® Молња™ Мраз Комбинации функција модернизиран, мраз специфични ролна со мазни 4 имајќи систем, го продолжи ролна матични за царинење, а носи ракавици, ладно опрема смазка, и удобен еден допир виткање се справи.Чувствителните солидна fiberglass ќорци се и чувствителни и издржливи за да го покаже секој залак, време по време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76

Дома Пластични Паста За Заби Цевка Изстискване Лесно Фармацевт Возен Носителот Бања Снабдување На Заб За Чистење

Лесно да се притисне, намалување на отпад.Мазни линии, едноставна и великодушни во целина.АБС материјал,

DEN 119.76