• Новак
LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство Giclee Печати Галерија Заврши Подготвен да се Откажа

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

DEN 1415.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Совршен ѕидни декорации уметност за дневна соба,спална соба, кујна,канцеларија,хотел,ресторан,трпезарија,канцеларија,бања,бар итн.Секој панел платно уметност има црна кука веќе монтирани на дрвени бар подготвена да висат надвор од кутијата.Уредни фланелен боксери на задниот дел се опфатени стејплс или tacks.Ние само се обезбеди висок степен на ѕид уметност за вас.Било какви проблеми со објектот што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас без двоумење,30 дена целосна наплата загарантирана.Исчезнат отпорни премиум платно.Борови шуми за да се обезбеди рамки издржливост.Главен е покриена со фланелен боксери.Пристигнува подготвен да се откажам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76