• Новак
STUOARTE 2 Пакет Крава Печати Автомобил сигурносен Појас Влошки Seatbelt Заштитник Мека Удобност Neoprene сигурносен Појас Рамо, Рака Опфаќа Влошки, Црна и Бела

STUOARTE 2 Пакет Крава Печати Автомобил сигурносен Појас Влошки Seatbelt Заштитник Мека Удобност Neoprene сигурносен

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

★【Материјал】Изработени од мек, полиестер,кој е издржлив и удобно,перат. ★【Fashion & Функционална】Разни на отпечатоци за вас да се избере.Помогне да се задржи на сигурносен појас од триење вашиот врат/collarbone на погрешен начин,да ви донесе повеќе удобно кога ќе се вози. ★【Мулти-функционални】Широко се користат за автомобил/торба(hangbag,торба,прашка кеса).Погодна за возрасни и деца. ★【Лесно да се инсталира】Кука и јамка затворање го прави лесно да се покрие сигурносен појас. ★【Универзална Големина】11.7*8.5 инчи.Можете да ја прилагодите ширина како што можете да.Пакет се Вклучени : 1 x 2 парчиња/Сет за во Автомобил сигурносен Појас Влошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат