• Новак
Керамички Топлина Emitter, Керамички Топлина Светилки Сијалица, Инфрацрвена Рептил Топлина Emitter Грејач Светилки Сијалица за Желка Змија Кокошка (200)

Керамички Топлина Emitter, Керамички Топлина Светилки Сијалица, Инфрацрвена Рептил Топлина Emitter Грејач Светилки

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Црна инфрацрвена ламба топлина е направен од цврст керамика елемент, тоа е совршен топлински зрачење функција и без светлината емитирана.Оваа црна керамички топлина светилка е едноставен и лесно да се инсталира, само завртка во стандард порцелански E26 завртка штекер.Ова не-светлина емитуваат грејач сијалица нуди одличен 24 часа извор на топлина и целосно ќе топлина било рептил без нарушување на дополнителен извор на светлина.Напон : AC 110-120 V; Моќност : 200w; Материјал : Керамика, Метал, Ni Cr Al.По-продажбата на услугата : Доколку сијаличката не стигнат до 3000 часа на употреба, можете да контактирате со нас за слободна замена или целосно враќање на средствата.Име : Керамички Топлина Emitter, Керамички Топлина Светилки Сијалица, Инфрацрвена Рептил Топлина Emitter Грејач Светилки Сијалица за Желка Змија Пилешко 75 100 150 200 W Зошто да се одбере оваа инфрацрвена греење сијалица?Оваа 250 W Црна инфрацрвена ламба топлина е направен од цврст керамика елемент, тоа е совршен топлински зрачење функција и без светлината емитирана Оваа црна керамички топлина светилка е едноставен и лесно да се инсталира, само завртка во стандард порцелански E26 завртка Овој приклучок не-светлина емитуваат грејач сијалица нуди одличен 24 часа извор на топлина и целосно ќе топлина било рептил без нарушување на дополнителен извор на светлина Инфрацрвена греење сијалица спецификации : ☀ Керамички Emitter Грејач - E27 Штекер ☀ Напон : AC 110-120 V Моќност : 200w ☀ Материјал : Керамика, Метал ☀ Боја : Црна ☀ Дијаметар на површина на греење : 3 инчи ☀ Висина : 4.13 инчи (Приближно) ☀ Употреба Предлози : Греење, кокошарниците, brooding, расте light After-продажбата на услугата : Доколку сијаличката не стигнат до 3000 часа на употреба, можете да контактирате со нас за слободна замена или целосно враќање на средствата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат