• Новак
Мобилен Телефон Lanyard Универзален Мобилен Телефон Прилагодливи Најлон Вратот Рака Вратот Lanyard и Анти-изгубени Crossbody Џеб Мобилен Телефон Lanyard Вратот на Рака со 1 Транс

Мобилен Телефон Lanyard Универзален Мобилен Телефон Прилагодливи Најлон Вратот Рака Вратот Lanyard и Анти-изгубени

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Должината на најлон lanyard е 150см, а должината може да се прилагоди од страна на метал тока.Можете да крст-тело, висат на вашиот врат, или да се носат на рака.Можете лесно може да го носи вашиот телефон на различни начини, без да се грижиш за губење или паѓа тоа.Овој телефон lanyard може да се користи на вашиот оригиналот телефон случај, тоа нема да влијае на нормалниот полнење на телефонот, заклучување копче или камера нема да бидат occluded, вклучувајќи задните отпечаток sensore.Мека на допир најлон lanyard нека вратот се чувствува удобно.Мазната површина на ПВЦ подлога гарантира дека тоа нема да предизвика оштетување на телефонот, а има одреден степен на флексибилност и абење отпор, и можат да го издржат одреден влечење на сила.Едноставен за инсталација и отстранување, погоден за повеќето мобилни телефони.Отстрани телефонот случај, се помине метал дупка на врската подлога преку полнење дупка на телефонот случај, и да го ставите телефонот случај назад на телефонот.Користете брзо ослободување тока на lanyard да се заклучуваат на крајот на приклучок, така што телефонот може безбедно да се обесени околу вратот.Конекцијата подлога се става во јазот меѓу задниот дел од телефонот и телефонот случај, и е утврден од страна на триење помеѓу телефонот случај и задниот дел на телефонот за да се осигура дека тоа не ќе падне.Силна и брзо ослободување тока помага да го држите телефонот цврсто, го заштитува вашиот телефон од несреќа намалува.Crossbody lanyard или вратот lanyard?Обидете се тоа.Опис : Материјал : ПВЦ+Nylon Size : Lanyard должина : 150см, перница големина : 55mm Accessories : 1 конекција подлога (иста боја)/2 транспарентни врска pads Color : Црна/Сива/Сина/Виолетова/Pink Color : Сина.Пакување листа : 1 x Phone lanyard1 x Врска подлога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Сов

DEN 1415.76