• Новак
11 13 Во Торба за Лаптоп за ALLDOCUBE Поток Книга, KBook Лајт 2 во 1, Knote 2 во 1, за Google PixelBook Оди

11 13 Во Торба за Лаптоп за ALLDOCUBE Поток Книга, KBook Лајт 2 во 1, Knote 2 во 1, за Google PixelBook Оди

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара за ALLDOCUBE Поток Книга, KBook Лајт 2-во-1, Knote 2-во-1, за Google Pixel Book Оди и повеќе. 【Хуманизирано Дизајн】 Оваа торба за лаптоп со removeable широк рамо, рака и врвот двојна цврсти рачки, удобен да го носат.Топ-вчитување двојна патент на вреќа глајд модели непречено, голем отвор овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп / таблет. 【Заштита на Вашиот Уред】 Лаптоп рамо гласник торба карактеристики отпорен на Вода faux кожа надворешноста, кука & јамка околу рака внатрешни работи за да го спречите уредот се движи, го направат вашиот уред добро заштитени. 【Mutiple Џебови】 Лаптоп случај со Хармоника стил повеќе џеб, може складирање вашиот таблет компјутер / лаптоп, телефон, картички, копчиња, пенкала, кабел, слушалки и други предмети одделно и уредно. 【Fashion & Тенок Дизајн】 Стилски и тенок насочат дизајн лаптоп briefcase, мулти-боја на избор, направете го тоа око-фаќање и одговараат за многу occassions, совршен за статистика, патување, отворен и затворен итн.Се каже не на класичен квадратен облик и досадна боја торба за лаптоп / briefcase, да ги задржи на професионални и престој мода.Има се што ви треба во еден компактен торба!Направени со премиум Faux кожа материјали Држи лаптоп и таблет одеднаш и се уште има простор за повеќе!Хармоника стил носителот внатре одржи повеќе папки, таблет, итн Повеќе пенкало / молив џебови Двојна ремени ќе безбедно држете го вашиот уред Отстранлив рамо, рака за вршење на погодност!Лаптоп чанта би можеле да се претворат во briefcase / лаптоп гласник торба / tote торба.Одговара сè што ви треба за вас уред во оваа торба!Надворешни Димензии 13.5 x 2.5 x 10.75" Внатрешни Димензии x 12.5 2.5 x 9.6" Фит за ALLDOCUBE Поток Книга, KBook Лајт 2-во-1, Knote 2-во-1, за Google Pixel Book Оди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат