• Новак
Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm од YANGS JUNHU (Боја : Вежба Малку Сет)

Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm

DEN 1770.48

Достапност
Достапно за нарачка

Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока температура изгасне, висока цврстина, долг животен век.Висок карбид алатка глава, силен најсовремена и отпорност на абење, цврсти заварување.Круг се справи со две јами и две бразди, погоден за различни типови на електрични чекан интерфејс.Функција : Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока температура изгасне, висока цврстина, долг животен век.Висок карбид алатка глава, силен најсовремена и отпорност на абење, цврсти заварување.Круг се справи со две јами и две бразди, погоден за различни типови на електрични чекан interface Description : Производ : Електрични чекан вежба Bit Color : како shown Diameter : 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm Material : Carbide Length : 160mm Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакување листа : 9pcs/set Вежба Bit You се многу добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ако имате било какви прашања, можете да испраќате пораки да се консултирате со услуги на клиентите.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа на ден, а ќе се реши вашите прашања колку што е можно побрзо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76