• Новак
10 L Заби Мелење Тркала, 125mm 10 L Заби Мелење Пескарење Мелење Тркала за Поправка Делови

10 L Заби Мелење Тркала, 125mm 10 L Заби Мелење Пескарење Мелење Тркала за Поправка Делови

DEN 331.20

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на високо‑квалитетни честички, воланот е тешко и носат‑отпорни, со цврсти заби и безбедно мелење.На мелење првенство има добар контакт перформанси, да се обезбеди стабилна работа на агол мелница.Погоден за агол брусилки, мелење тркало е лесно да ги користат и да работат.Мелење тркало е погодна за пескарење на бетон, камен, цемент, насликани подови, итн.Дијаметарот на производот е за 125mm и внатрешниот отвор е за 22.5 mm.Функција : 1. Користење на високо‑квалитетни честички, воланот е тешко и носат‑отпорни, со цврсти заби и безбедно мелење.2. Мелење тркало е погодна за пескарење на бетон, камен, цемент, насликани подови, итн.3. Погоден за агол брусилки, мелење тркало е лесно да ги користат и да работат.4. Дијаметарот на производот е за 125mm и внатрешниот отвор е за 22.5 mm.5. На мелење првенство има добар контакт перформанси, да се обезбеди стабилна работа на агол мелница.Спецификација : Предмет Тип : Мелење Wheel Material : Diamond Color : Blue Diameter : Прибл. 125mm / 4.9 in Inner Бленда : Прибл. 22.5 mm / 0.9 in Number На Забите : 10 Пакет Листа : 1 x Diamond Мелење Тркала.

Спецификацијата

Item Type:
Grinding Wheel
Material:
Diamond
Color:
Blue
Diameter:
Approx. 125mm / 4.9in
Inner Aperture:
Approx. 22.5mm / 0.9in
Number Of Teeth:
10
Package List:
1 xDiamond Grinding Wheel :

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm

Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока те�

DEN 1770.48

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Сов

DEN 1415.76

Дома Пластични Паста За Заби Цевка Изстискване Лесно Фармацевт Возен Носителот Бања Снабдување На Заб За Чистење

Лесно да се притисне, намалување на отпад.Мазни линии, едноставна и великодушни во целина.АБС материјал,

DEN 119.76

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76