• Новак
Nexxa Пакување од 1 Обична Бакар Вода Шише 1000 ml Секој

Nexxa Пакување од 1 Обична Бакар Вода Шише 1000 ml Секој

DEN 460.32

Достапност
Достапно за нарачка

Обичен Бакар Шише за Вода Пакет of_1 1000 ml секој . 100% течење доказ, може да се носи насекаде.ДОЛГОТРАЈНИ Нека топли пијалоци, како топла вода, чај како Шише биде топла.Нова и подобрена капа е направен за да се зезнав за да ви даде долг и течење-доказ употреба.Тоа е водоотпорен со печат, кои можат да го издржат вода, дури и кога Шишето е предаден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Сов

DEN 1415.76

Се лекува Пета Силикони Лекува Чаши (Large) | Пета Чаши за Испукани Потпетици | Комфорни и Издржливи Пета Првенство

Лесно се чисти секоја пета првенство помеѓу користи од страна на перење во топли, сапуница или во врела �

DEN 335.76