• Новак
Jameco Valuepro HM-RS-03 Рокер Switch SPST 10A 125 VAC Црна 5.5 Одземен (Пакување од 3)

Jameco Valuepro HM-RS-03 Рокер Switch SPST 10A 125 VAC Црна 5.5 Одземен (Пакување од 3)

DEN 212.64

Достапност
Достапно за нарачка

еден пол single-фрли (SPST) Рокер Прекинувач со крива actuator и брзо-поврзете терминали.Тоа карактеристики јасни аретир actuation, self-locking толеранција надомест ребра за тесни одговара.префрлете се доаѓа со најлон копчето со атрактивни мат финиш.Земја на Потекло : Кина.Рокер Switch SPST 10 Amp 125 VAC Црна со 5.5 Одземени го Издржат Напонот : 2000 VAC Употреба Живот : 10,000 Боја : Црна Врска : (2) - Црна и Црвена Жица Води, 5.5 Жица Мерач : 22 AWG Одобрување : UL 1007 Димензии : 0.831 L x 0.59 W x 0.52 Г .Произведено во Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76