• Новак
wenming Бакар Комбинација Брава 3/4 Цифра Катанец за Училиште Салата Шкафче, Спортски Шкафче, Случај, Hasp Складирање(L-4-цифрен)

wenming Бакар Комбинација Брава 3/4 Цифра Катанец за Училиште Салата Шкафче, Спортски Шкафче, Случај, Hasp

DEN 2364.00

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Resettable 3/4 dial комбинација за keyless погодност, солидна месинг тело за сила и weatherability, и скаменетото челик shackle за супериорен намали отпорот.KEYLESS КОДИРАНА БРАВА : Лесно да ја ресетирате вашата лозинка, слободни сте од грижиш за губење или заборавање на вашиот копчињата.МНОГУ РАЗЛИЧНИ КОРИСТИ : премиум материјалот го прави погодна за внатрешна и надворешна.Оваа катанец е најдобар се користи за работа кутии, алатка јасли, алатка градите , нови простории и градина портата.КОНТАКТ : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со онлајн услуга за клиентите во времето.Забелешка : оригиналниот лозинка е 0-0-0/0-0-0-0, Ако ја заборавите вашата лозинка, таму ќе нема начин да се отвори за заклучување.Препорачливо е да фотографирање и снимање на лозинка по менување на шифрите.Големина : Како слика show Material : Бакар + 304 нерѓосувачки steel Package се вклучени : 1 x Lock Condition : 100% Сосема Нов И Висок Quality Color : Како слика show Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење,ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат