• Новак
Време Присуство на Часовникот 800 Iface800TCP/IP Биометриски Отпечаток Лице Лицето Време Присуство Вратата Контрола на Пристап на Време Часовник Време Рекордер Систем за

Време Присуство на Часовникот 800 Iface800TCP/IP Биометриски Отпечаток Лице Лицето Време Присуство Вратата

DEN 9180.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти-модел комуникации вклучува RS232/485, TCP/IP, Поддршка изградена-во 2000 m Ah батерија елиминира проблеми на моќ-неуспех,Факултативна Wi Fi или GPRS.Wiegand Излез за врски во до 3-то лице за контрола на пристап панели.Лицето и отпечатоци мулти-биометриски идентификациони метода ќе се применува се повеќе широко.Факултативна вграден безжичен Wi-Fi или GPRS за безжични communication Built-во контакти за 3-то лице електрична брава, вратата сензор, аларм, излезете копчето, или бел.u Face серија интегрирани 630 MHz голема брзина ЗК Мулти-Био процесор и висока дефиниција инфрацрвена камера им овозможува на корисникот за идентификација во темнината на животната средина.3 инчи TFT екран на допир.0 алгоритам и голем капацитет на меморијата.3 TFT екран на допир е user-friendly и многу intuitive6 user-defined функција keys Contact релеи вратата за контрола на пристап (жици за да врата штрајк или 3 лица panel)Веб сервер софтвер за управување преку IE browser Optional продолжи закажани-bell Infra-црвена оптички систем им овозможува на корисникот за идентификација во слабо осветлена environments Built-во резервната батерија обезбедува приближно 4 часа континуирана работа.3 TFT допир screen Face капацитет 1200(1 : N)Отпечаток капацитет 2000 Card капацитет 10000(изборен)Логови капацитет од 100,000 Алгоритам Version Face 7.Сите операции на i Face се дизајнирани да се изведува на 4.Идентификација методи вклучуваат Лице/Отпечаток/Password Elegant ергономски design4.UFace800 мулти-биометриски идентификациони време присуство и контрола на пристап на терминал усвојува ЗК најновите ZEM800 платформа со ЗК Лице 7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm

Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока те�

DEN 1770.48

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Сов

DEN 1415.76