• Новак
KXA Вежба Велосипед Затворен Велосипедизам,Прилагодлив Handlebars Седиште Отпор,Smart APP Контрола Електромагнетни Вежба Велосипед за Дома Максимален Капацитет 150 (kg)

KXA Вежба Велосипед Затворен Велосипедизам,Прилагодлив Handlebars Седиште Отпор,Smart APP Контрола Електромагнетни

DEN 1605.60

Достапност
Достапно за нарачка

SMART APP : Оваа Вежба Велосипед имате Време, Брзина, Далечина, Калории.Може да се забавуваат за време на вежбање, не се досадни.ВАША БЕЗБЕДНОСТ : Оваа Вежба Велосипед Задржи вашата безбедност,Целосно прилагодливи отпор - Итни стоп копчето.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Ова Excersize Велосипед може да се Целосно прилагодливи handlebars ,Целосно прилагодливи седишта кои можат да се пресели хоризонтално и вертикално.МАКСИМАЛНА ТОВАРОТ : 150 KG Max Корисникот Тежина.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.Затворен Велосипедизам Велосипед Спецификации : Max Корисникот Тежина : 150 KGProduct тежина : 33kg Maximum Зафаќа Површина : 110cm (L) x 60cm (W) x Прилагодливи 125cm (H)Многу quie Smart Стан : Време, Брзина, Далечина, Calories Product листата : 1x Вежба bike1x Мулти-Функција Bracket1x англиски manual Scope на примена :Отворено, Канцеларија, Family Features:Целосно прилагодливи седишта кои можат да се пресели хоризонтално и вертикално.Ергономски прилагодлива рачка бар може да се пресели вертикално.Потпирач за дополнителна удобност и .Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат