• Новак
Се прашувам Диви Случај Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Про 15 2018 2019 Ретината 12 11 на Apple Напорно Mac Заштитна Маска 2017 16 2020 Пластични Лаптоп Печати Загатка Фламинго Цвет

Се прашувам Диви Случај Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Про 15 2018 2019 Ретината 12 11 на Apple Напорно

DEN 1068.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.КОМПАТИБИЛЕН со Mac Book 12" (A1534) Mac Book Air 11" (A1370 A1465) Mac Book Air 13" (A1369 A1466) Mac Book Ретината 13" 2015 (A1425 A1502) Mac Book Ретината 15" 2015 (A1398) Mac Book Pro 13" 2016/2017 (A1706 A1708) Mac Book Pro 15" 2016/2017 (A1707) Mac Book Pro 13" 2018/2020 (A1989 A2338) Mac Book Pro 15" 2018 (A1990) Mac Book Air 13" 2018 (A1931 A1932) Macbook Pro 13" 2019 (A2159) Mac Book Air 13" 2020 Година (A2179 A2337).ИЗРАБОТЕНИ ОД 100% висококвалитетен тешко пластични да заштитете го вашиот лаптоп од гребнатини, вдлабнатини, гребнатини, spills и нечистотија.ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS : Сите USB порти, дискови, полнач, кабел или слушалки се лесно достапни, без отстранување на случај и слободно да отвораат и затвораат со овој случај.ДВА ДЕЛА трајни опфаќа да се обезбеди целосна заштита на телото на вашиот лаптоп и леснотија на користење.APPLE ЛОГОТО ОТСЕЧЕНИ ќе им обезбеди пристап до блескав apple.Тежок случај со прекрасен дизајн ќе обезбеди сигурна заштита и уникатен изглед на вашиот уред додека го држите пристап до сите порти и функции на вашиот Mac Book.На дното со цепнатинки ќе се обезбеди стабилна вентилација, и rubberized нозе ќе им овозможи на Mac Book да слајд на маса на површината.Овој случај ќе биде одлична заштита за вашиот уред од оштетување и scuffs!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm

Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока те�

DEN 1770.48

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Сов

DEN 1415.76