• Новак
ЕКО Мажите Теренски Спорт Сандала

ЕКО Мажите Теренски Спорт Сандала

DEN 2131.44

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон.Целосна гумени outsole обезбедува контрола на различни терени.Отворено фитнес чевли.Има отстранлив вметнете : Лажни.Кожени Горни.Се справи со теренот во чиста удобност во оваа претстава сандала.На Теренски сандали за мажите се лесни и поддршка и да понудат на секојдневното одење удобност на и надвор од патеката.Не се препорачува за користење на водата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат