• Новак
Dalibai Сомот Табела Здолниште за Конференција за Статистика Табела Skirting Партија Декорација<br>Shirred Pleat Табела Здолниште(Боја:C,Големина:160x60x75cm)

Dalibai Сомот Табела Здолниште за Конференција за Статистика Табела Skirting Партија Декорација
Shirred

DEN 1965.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот за да се создаде прекрасен pooling и лебдат ефект.Повод : Оваа табела здолниште работи и за свадба headtable/сакана табела/торта маса, а исто така и прекрасен украс за вашата партија торта табела.Висок квалитет : вие само може да се исчисти табела здолниште со едноставно миење со ладна вода по ниска температура и потоа да се откажам,таа може да сува брзо.така што ќе може да повторна употреба тоа многу пати.Совршена Декорација : Табела Здолниште е вашиот најдобар избор за бебе туш, свадба, роденден, забава, семеен собир, и така натаму.Додадете дополнителна елеганција на вашата свадба или на дел.Совети : Табела Здолниште може да има некои брчките се должи на пакување и испорака.Ако е така, ве молиме да не грижете се.Спреј некои вода (не користете топла вода) и нежно се шири со рацете, а потоа обеси за природни сушење, тоа ќе се врати до совршен статус и може да биде еднократно тоа.Употреба : Home Use : HOTELUse : Wedding Use : Party Use : BANQUETPattern Тип : Solid Feature : Oilproof.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Листови Шарени Цреша Привремени Тетоважи Шминка Телото Уметност, Налепници Симулација Тетоважи Тетоважа Налепница

Пакет : 3 Листови Привремени Тетоважи Налепници.Ве молиме проверете ја големината на Сликата бр.2 Долго т

DEN 438.96

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76