• Новак
eMylo Zigbee Центар Портал,Tuya СТАН Далечински Управувач Smart Zigbee 3.0 Центар за Насловна Автоматизација Работа со Tuya ZigBee Паметни уреди Само(2.4 G WiFi),Компатибилен со Алекса&Google

eMylo Zigbee Центар Портал,Tuya СТАН Далечински Управувач Smart Zigbee 3.0 Центар за Насловна Автоматизација

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

【СТАН Далечински Управувач】 : Ова Zig Bee-контролирани центар е потребно во tuya паметни дома систем,и можете од далечина може да го контролираат вашиот уред и било каде во светот, дури и ако сте далеку од дома.Нема место за ограничување, без растојание граница,лесно да се контролира преку СТАН. 【Безбедност и Стабилност,】 : Секој zigbee уред е еквивалентно на repeater дека може да се направи сигнал хоп и ги изведе надвор.Додавање на уште еден уред е еквивалентно со додавање на уште еден јазол да се прошири на комуникација насоката, што го прави системот се повеќе стабилни.Тоа е постабилна и посигурна отколку со користење на wifi систем. 【Широко Компатибилност+Гласовна Контрола】 : Не само компатибилни со Zig Bee паметни уреди, но исто така компатибилна со Tuya паметни уреди и Alexas мини smart Zigbee гејтвеј кој што Tuya се развива.Тоа се состои од високо интегрирани Wi Fi модул, ниска моќност-конзумирање на Zigbee модул,и PCBA.Тоа може да биде поврзана на Tuya smart APP уред за додавање,ресетирање,трети лица за контрола, и Zigbee група контрола,на состанокот на паметни дома барања.Име на производ : Smart Zigbee 3.0 центар Портал.Мрежа стандард : Wi-Fi 2.4 G мрежа/Bluetooth 5.0. Моќ интерфејс : Микро USB.Работни Currrent : 1 A.Моќност : DC5 V 1 A.Работна Температура : -10℃- 55℃.Работна влажност : 10%-90% RH(без consensation).Материјал : ABS.Големина : Прибл.60.5*60.5*15mm.Домаќин Материјал : Огноотпорни PC +Огноотпорни ABS.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LevvArts - Големо Платно Печатење на Ѕид Уметност Планината Рение Националниот Парк на Изгрејсонце Пејзаж Сликарство

Големина : 12"x24"x2pcs+12"x28"x2pcs+12x32".Giclee уметнички дела,печатени на водоотпорен архивски квалитет на платно.Сов

DEN 1415.76