• Новак
272PCS Само Прислушување Завртки Асортиман Поставување на 304 Нерѓосувачки Челик Завртки за Полнење M4.2

272PCS Само Прислушување Завртки Асортиман Поставување на 304 Нерѓосувачки Челик Завртки за Полнење M4.2

DEN 1113.60

Достапност
Достапно за нарачка

Овие навртки се направени од 100% на 304 Нерѓосувачки Stee имаат супериорна корозија, ' рѓа отпор и извонредност на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење.Спакуван во рака пластични организатор случај со прегради за лесно складирање и во случај на губење.Погоден за прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светла, светла, играчки, итн.На шрафовите се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба,не-токсични и загадувањето слободни.На завртката темата е многу прецизен, чиста, остар, длабоко и јасно провлечете лесно може да навлезат во дрво и пластика и да се обезбеди безбедна чекање,не е лесно да се деформира и лизна додека ги користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76