• Новак
XXBR Мажите Рефлексивни Pullover Sweatshirt Висока Видливост на Патот Работа Качулка Плус Големина Ленти Отворено Работа Outwear

XXBR Мажите Рефлексивни Pullover Sweatshirt Висока Видливост на Патот Работа Качулка Плус Големина Ленти Отворено

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

09" Ракав : 59cm/23.67" Ракав : 60cm/23. ✔ Денес е Голема Промоција ✔ Купи 3 добиете на 15% попуст, Купи 6 добие 35% попуст Купи 10 добивате 50% попуст.94" Ракав : 57cm/22.За превозот : Стандард Превозот 7-21 Дена,во рок од 48 часа Превозот Надвор.56" Рамо : 49cm/19.23" Должина : 70cm/27.50"Големина : XXL Биста : 112cm/44.44" Должина : 68cm/26.Големина на Табела : Големина : L Биста : 104cm/40.83" Должина : 69cm/27.52" Ракав : 58cm/22.29"Големина : XXXL Биста : 116cm/45.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат