• Новак
DHL EXPRESS ПРОТИВ ГУБЕЊЕ на КОСАТА се НАМАЛИ КОСА ПАДНЕ ТЕНКИ (100ML + 200ML + 200ML) генерира повторно растење на КОСАТА десна страна КОСАТА ТОНИК + ШАМПОН + средство за смекнува?

DHL EXPRESS ПРОТИВ ГУБЕЊЕ на КОСАТА се НАМАЛИ КОСА ПАДНЕ ТЕНКИ (100ML + 200ML + 200ML) генерира повторно растење

DEN 454.80

Достапност
Достапно за нарачка

✪ [Пеперутка грашок цвет] Стимулирање на циркулацијата.Хранливи материи за дебели, црни и сјајна коса. ✪ [Mulberry] корен Стимулирање на косата, коренот, направи косата дебели и посилни.Спречување на прерана побелена коса. ✪ [Свежа, Органска Алое вера] Додавање на влага косата и скалпот.Намалување на првут и иритација на скалпот.Стимулирање на коренот на косата. ✪ [Provitamin] Б5 за Заштита на косата и скалпот.Спречување на влага во косата. ✪ [Anagain] Стимулирање на коренот и намалување на губење на косата за да се создаде нов силен коса. [Витамин E] Додавање на влага косата и скалпот. [Женшен] стимулирање на нова коса да расте, расчистување материи на скалпот, Силна косата, коренот, Анти-првут Хигиена производ за коса и скалп.Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.Карактеристики на производот - Намалување на косата - Зајакнување на коренот - Намалување на oiliness на скалпот. Задоцнување на предвремено побелена коса. - За скалпот, веѓа, и брада.Големина : 100 мл./Кутија + 200ml./Кутија + 200ml./Кутија(3 Компјутери/Set) Directions After за перење и за сушење коса, ќе се применуваат косата тоник на скалпот, веѓа, брада и масирајте нежно.Нема потреба да се измиете.Количина : 20 Сетови(3 Кутии/ Set) Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm

Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока те�

DEN 1770.48