• Новак
Силен Max Батеријата 12V 35AH U1 Литиум Замена на Батеријата за Mart Количка XTi 24 Скутер Марка на Производ

Силен Max Батеријата 12V 35AH U1 Литиум Замена на Батеријата за Mart Количка XTi 24 Скутер Марка на Производ

DEN 2148.00

Достапност
Достапно за нарачка

BMS обезбедува сите видови на заштита за батеријата и клиентите, опремени со Текот на полнење и краток спој заштита.Листата е за батеријата и завртки само.Бидете сигурни да го користите само компатибилни литиум полнач за оваа батерија и цврсто завртка терминали.00 Lbs Warranty : 2 Year Genuine Силен Max батеријата Производ.50 in Weight : 10.Димензии 7.Произведени се со највисок квалитет компоненти и клиенти безбедноста на ум, оваа батерија содржи батеријата за управување со систем (BMS).На ML35-12 LI-U1 ќе се земе вашата длабоко циклус на батеријата искуство на сосема нов хоризонт.Полесни, посилен и подолг животен век со 2500 циклуси го прави овој идеален батеријата за сите вашите Длабоки Циклус на апликации како на пример, Соларни / правец на енергетски системи, Надвор Grid системи, RV, Кампување, Резервната моќност системи и многу повеќе.Не поврзувајте во серија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76

3 Листови Шарени Цреша Привремени Тетоважи Шминка Телото Уметност, Налепници Симулација Тетоважи Тетоважа Налепница

Пакет : 3 Листови Привремени Тетоважи Налепници.Ве молиме проверете ја големината на Сликата бр.2...

DEN 438.96