• Новак
ZDSS Облека & Додатоци Куче Облека за Мали Кучиња Зима Chihuahua Џемпер Грб Дуксери Кутре Јакна Костим Милениче Додатоци за Миленичиња Резерви (Боја : Розова боја, Големин?

ZDSS Облека & Додатоци Куче Облека за Мали Кучиња Зима Chihuahua Џемпер Грб Дуксери Кутре Јакна Костим Милениче

DEN 501.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : памук.Применливи сезона : есен и зима.Боја : Светло сина, црна, сива, сина, црвена, розова, жолта.Погоден ОДГОВАРА за : Мали, средни и големи кучиња, мачки.Модерен и убави, трајни.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку разликата во големината,ви благодариме.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ние се одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно.Твое е дефинитивно нашата најголемата мотивација! ! !.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76

3 Листови Шарени Цреша Привремени Тетоважи Шминка Телото Уметност, Налепници Симулација Тетоважи Тетоважа Налепница

Пакет : 3 Листови Привремени Тетоважи Налепници.Ве молиме проверете ја големината на Сликата бр.2...

DEN 438.96