• Новак
Siemens Коло Прекинато 70a 3p 240v 22k Blh 120v Шант

Siemens Коло Прекинато 70a 3p 240v 22k Blh 120v Шант

DEN 2268.00

Достапност
Достапно за нарачка

SIEMENS B370 H00 S01 Коло Прекинато,70 A,Болт На,120/240 V,3 P.Минијатурни Прекинувач, Засилувачи 70 А, AC Напон Оценка 120/240 V AC, Коло Прекинато Тип Шант Патување, Бројот на Полови 3, DC Напон Оценка Не е Оценет, Коло Прекинато Actuator Смениш, Коло Прекинато Монтажа Стилот на Болт На Компатибилни Panelboard/Load Центар Серија P1, Фазата Три, Серија BL, Макс.ВОЗДУХОТ Оценка 22k A на 240 V AC, За Употреба Со Сименс P1 Panelboards, Терминал Врска Повлечи, Големината на Рамката 125 A/BLH, Должина во 3.0, Ширина во 4.0, Длабочина во 6.0, Мин.Жица Size 8 AWG.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Винил Банер Повеќе Големини Слободни Кочница Инспекција со Масло Промена на Црвено Храна Ресторан Бизнис Отворено

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесн

DEN 3599.76

3 Листови Шарени Цреша Привремени Тетоважи Шминка Телото Уметност, Налепници Симулација Тетоважи Тетоважа Налепница

Пакет : 3 Листови Привремени Тетоважи Налепници.Ве молиме проверете ја големината на Сликата бр.2 Долго т

DEN 438.96

Дрво вежба малку пресврт центар Вежба малку high speed челик со различни додатоци Алатки Малку сет 9pcs 5/6/6/8/8/10/12/14/16mm

Стандард месо тело дизајн, секунди низ бетон.Длабоко чип на испуштање на коритото, лесен и брз.Висока те�

DEN 1770.48