• Новак
Смешни Кујнски Крпи Многу Се Јаде Еве Неколку Загинаа Симпатична Housewarming Подарок Новина Јадење Крпа (Неколку Загинаа Крпа)

Смешни Кујнски Крпи Многу Се Јаде Еве Неколку Загинаа Симпатична Housewarming Подарок Новина Јадење Крпа (Неколку

DEN 405.36

Достапност
Достапно за нарачка

【МАТЕРИЈАЛ Што може да се свитка овие dishtowels на вашата кујна контра, висат нив над рачки на вашата машина за миење садови или печка, или да ги користите за декорација на вашиот кабинети за да им даде на вашата кујна повеќе жив изглед. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】Машина за миење топло и собори сува ниска, хлор или ткаенина омекнувач.Сите крпи се пре-изми и preshrunk да се помогне во подобрувањето на нејзиниот квалитет. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】Оваа смешна крпа прави голем плус на секое место.Тоа, исто така, прави совршен подарок за вашето семејство и пријатели.Голем водителка подароци, мајки подароци, наставник подароци или роденден подароци!Исто така се направи голема housewarming подарок, добредојдовте во соседството подарок, Свадба подарок, Бебето покажува подарок и други повеќето прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Листови Шарени Цреша Привремени Тетоважи Шминка Телото Уметност, Налепници Симулација Тетоважи Тетоважа Налепница

Пакет : 3 Листови Привремени Тетоважи Налепници.Ве молиме проверете ја големината на Сликата бр.2 Долго т

DEN 438.96