• Новак
ECOGARD XC10657HD Премиум Тешки Камион Кабината Филтер за Воздух се Вклопува Freightliner М2 106 2002-

ECOGARD XC10657HD Премиум Тешки Камион Кабината Филтер за Воздух се Вклопува Freightliner М2 106 2002-

DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛЕН со Freightliner М2 106 2002-2016. ГО ЗАМЕНУВА АЛИЈАНСАТА ABPN/10 G/91621, ФРАМ PA11084, FREIGHTLINER 91621, WIX 24629. Ги ОТСТРАНУВА ПОВЕЌЕТО МИРИС ПРЕДИЗВИКУВА КОНТАМИНАЦИЈА Нашите Тешки кабината филтри за воздух за фотографирање 99% од спори, габи, бактерии, калапи, mildew, и други загадувачи кои можат да предизвикаат мириси во кабината за време на долгите hauls.ЧИСТИ, ФИЛТРИ, И FRESHENS ДОЈДОВНИ ВОЗДУХ Задржи кабината мирис новак на патот и во простор за живеење.Заменете кабината филтри 2-3 пати годишно за оптимално квалитетот на воздухот додека возите; за поддршка на здравјето на луѓето и будноста.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Повеќето кабината филтри за воздух се само неколку минути за да го замени.Заштедите пари на едноставна не-го-си брз проект.ECOGARD Тешки Кабината Филтри чувајте ги вашите кабината мирис новак на патот и во простор за живеење.Замена на филтер за кабина 2-3 пати годишно за оптимално квалитетот на воздухот за време на возењето.Нашите Тешки кабината филтри за воздух за фотографирање 99% од спори, габи, бактерии, калапи, mildew, и други загадувачи кои можат да предизвикаат мириси во кабината за време на долгите hauls.ECOGARD XC10657 HD КОМПАТИБИЛЕН СО : Freightliner М2 106 6. 4 L 2002-2016.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU Студио X 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

●4 копче за контрола ви овозможува да го вклучите LED прстен светлина врз / на, промена на осветлувањето н�

DEN 959.76