• Новак
GORLYA Девојки Долг Ракав Секојдневен Симпатична мечето Маскирани Sweatshirt Кадифен Pullover Блузи за 4-14T

GORLYA Девојки Долг Ракав Секојдневен Симпатична мечето Маскирани Sweatshirt Кадифен Pullover Блузи за 4-14T

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Sleeve Тип : Долг Ракав, Капка Рамо.А2:На качулка е стандардна големина, и тоа нема да биде мала.Q4:Дали качулка има џеб?.Q2:Дали качулка водат мали?.Има еден кенгур џебови.Тип : Pullover, Sweatshirt, Качулка Грб.Моден Микс : Натпревар и со фармерки, панталони, спортски чевли, рамни чевли, итн.А5:Рака мие или ниска температура за машина за миење е препорачливо, може да се користи фен.Лесни, атмосфера, мека и пријатна кадифен faux Крзно ткаенина.Миење и Одржување : Ниска температура за рачно миење или благ машина за миење е препорачливо, користејќи благ сапун, хлор, може да се користи фен.Соодветна Висина : 40-43 инчен /4-5 Години, 44-47 инчен /6-7 Години, 48-51 инчен /7-8 Години, 52-55 инчен /9-10 Години, 56-59 инчен /11-12 Години, 60-63inch /13-14 Години.Деколте : околу Врат и Маскирани.Материјал : 100% Полиестер.A3:, Бидејќи децата се уште имаат простор да расте, јас ви препорачуваме купување на големината 11-12 Y, која е погодна за девојки кои се 59 инчи висок.Падна дружење, долги ракави, и здружени трим, не се наредени.Стил и Функција : Ова fuzzy кадифен faux крзно мечето качулка е едноставна, убава и удобен, со форма на мечка уши испакнати на хауба, тоа прави да изгледа многу модерен и супер симпатична.Може да се однесува на следниве големината на табелата за да им помогне на купување.Материјал и Материјал : 100% Полиестер.Тоа е многу погоден за активни носат или со секојдневно носење на децата на различни прилики, и можете да го спарите со фармерки, панталони, leggings или здолништа, итн.Должина : Редовни.П5:Како да се мијат оваа качулка?.Погоден Повод : Случајни Отворено, Патување за Одмор, Прошетка Надвор, Парк Пикник, Училиштето, Црквата, Игра, Фестивал Костим, Секојдневно Носат Дома, итн.Лесно да се стави на и полетување, кожата пријателски, удобен за носење.Дизајнерски Детали : Симпатична и пријатна, ова кадифен мечето качулка карактеристики аспиратор со испакнати мечка уши.Соодветна возраст : Одговара за 4-14 Години Децата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат