• Новак
Мајка И Ќерка Појавување На Вљубените Дена Тимови Жени, Девојки Сакаат Срцето Долг Ракав Pullover Т-Маица, Блуза Блузи

Мајка И Ќерка Појавување На Вљубените Дена Тимови Жени, Девојки Сакаат Срцето Долг Ракав Pullover Т-Маица,

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.памук смеса.Дизајн - Долг ракав,љубов срцето печати,околу врат,pullover т-маица блузи,мама и мене појавување блуза облека,едноставна симпатична прекрасна и модата.Материјал - Овој родител, дете мајка и ќерка семејство појавување на дневна носат кошули облека е направен од висок квалитет на памук мешавина,меки,кожни пријателски ткаенина,нема штета и удобно да се допре.Боја и Големина - White & Црвена боја,S M L XL XXL големини за возрасни и 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 1 T 2 T 3 T 4 T 5 T 6 T 7 T големини за мали деца.Прилики - Основни обична семејна појавување на т-маица облека,одлична за дневна секојдневен дома дневна носат,семеен собир,особено совршен за денот на вљубените,се погодни да се носат во пролет, есен зима.Пакет - 1pc pullover врвот жени / бебе девојки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат