• Новак
JKDZYD Мини Мобилен Телефон, ПРЕДВОДЕНА Selfie Светлина Сидро Убавина Леќа Живо Артефакт Круг Ѕвони Мобилен Телефон Пополнете Светлината (Боја : Розова)

JKDZYD Мини Мобилен Телефон, ПРЕДВОДЕНА Selfie Светлина Сидро Убавина Леќа Живо Артефакт Круг Ѕвони Мобилен

DEN 1708.80

Достапност
Достапно за нарачка

Постојат 32 високо-квалитетни LED светилка монистра дистрибуирани наизменично меѓу ладно и топло, врвен боја температура перформанси, висока-квалитет на светлината-емитирачки материјали, и повеќе светло-ефект на односот на дизајни за да се осигура дека осветлувањето на кожата е доволно за да се подобрат убавината е толку едноставно како што.Што е потемна светлина, повеќе бучава。.Кога светлината-примање компоненти на мобилен телефон леќа се недоволни, сликата е мрачна и сликата ефект е слаба.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Што е потемна светлина, повеќе бучава。Постојат 32 високо-квалитетни LED светилка монистра дистрибуирани наизменично меѓу ладно и топло, врвен боја температура перформанси, висока-квалитет на светлината-емитирачки материјали, и повеќе светло-ефект на односот на дизајни за да се осигура дека осветлувањето на кожата е доволно за да се подобрат убавината е толку едноставно како што.Специјални ефекти пополнете светлината ефикасно brightens кожата на портрет, избегнување на светло и темно жолта бучава, се божица лесно。.Специјални ефекти пополнете светлината ефикасно brightens кожата на портрет, избегнување на светло и темно жолта бучава, овозможувајќи ви да имате корејски кожата и се божица лесно。Пакет се Вклучени : 1*пополнете light1*полнење cable Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Кога светлината-примање компоненти на мобилен телефон леќа се недоволни, сликата е мрачна и сликата ефект е слаба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56